Przejdz do menu

Przejdz do treści właściwej

Strona główna
Ulti Clocks content
dziennik166x80

Polecane strony

Królewskie elekcje an woli

Pajacyk - głodne dzieci nie myślą  o nauce
Pajacyk - głodne dzieci nie myślą  o nauce

Treść właściwa


Sukces dziewcząt w Mistrzostwach Woli w Dwuboju Nowoczesnym
wtorek, 10 maja 2016 19:13

Z radością informujemy, że drużyna dziewcząt naszego gimnazjum zdobyła złoty medal w dwuboju nowoczesnym na Mistrzostwach Woli, uzyskując tym samym awans na Mistrzostwa Warszawy.

Skład drużyny:
Toska Sidorczuk 2b
Wiktoria Ciosek 2a
Katarzyna Luźniak 3a
Zofia Zakrzewska 1b

Gratulacje !!!

 
Komunikat dla kandydatów do programu MYP
środa, 4 maja 2016 10:06

Ze względu na błąd techniczny do dnia dzisiejszego na stronie internetowej był umieszczony zeszłoroczny dokument WARUNKI UCZESTNICTWA W PROGRAMIE IB MYP. W związku z tym uprzejmie prosimy kandydatów, których pierwszym wyborem jest nasze gimnazjum, o pobranie aktualnej wersji tego dokumentu, wydrukowanie, złożenie podpisów i dostarczenie do sekretariatu Gimnazjum nr 50.

Przepraszamy za zaistniałą sytuację.

 
Prezentacja systemu rekrutacji do szkół ponadgimnazjalnych 2016
poniedziałek, 25 kwietnia 2016 07:56
Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do zapoznania się z prezentacją na temat Systemu rekrutacji do szkół ponadgimnazjalnych 2016.
 
Wyróżnienie w konkursie filmowym
czwartek, 21 kwietnia 2016 09:06
Uczeń klasy 2a Hubert Biniszewski otrzymał wyróżnienie w konkursie „Jakie znasz zawody?” organizowanym przez Mazowiecką Izbę Rzemiosła i Przedsiębiorczości pod patronatem Mazowieckiego Kuratora Oświaty za film pt. „Rękawicznik”. Wyniki można obejrzeć na stronie: http://mirip.org.pl/redir,index?wiecej=4816wiecej_news=1.
 
Przedstawienie klasy 2c
wtorek, 5 kwietnia 2016 18:40

W poniedziałek 4 kwietnia w auli szkolnej miało miejsce niecodzienne zdarzenie. Klasa 2 c gimnazjum wystawiła jednoaktówkę „Czerwony na opak” autorstwa Beaty Woźniak, uczennicy tej klasy. Na widowni zasiedli wychowankowie domu dziecka oraz przedszkolaki z sąsiadującej ze szkołą placówki. Dzieciaki pojawiły się w szkole na zaproszenie Pani Pielęgniarki Grażyny Grzymkowskiej, która od wielu lat współpracuje z tymi ośrodkami.
Podczas spektaklu uczniowie klasy 2c dali popis nie tylko gry aktorskiej. Wrażenie pozostawiły zarówno scenografia, kostiumy jak i choreografia do tańca ninjów. Muzyka, która tworzyła oprawę przedstawienia, na koniec stała się zaproszeniem do wspólnej zabawy. Ostatnim akordem spotkania było poczęstowanie gości słodyczami i wręczenie upominków. To wydarzenie pokazało, że warto oddać innym cząstkę swojego czasu, talentu i pasji.

Gimnazjaliści, tak trzymać!!!

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 6 z 16