Strona główna Informacje dla uczniów Konkursy Konkurs „Świat, który mnie otacza, zachwyca, złości, zastanawia, inspiruje…”

Konkurs „Świat, który mnie otacza, zachwyca, złości, zastanawia, inspiruje…”
wtorek, 12 marca 2013 22:44

Wszystkich zainteresowanych Gimnazjalistów zapraszamy do udziału w konkursie „Świat, który mnie otacza, zachwyca, złości, zastanawia, inspiruje…”

Konkurs odbędzie się w następujących kategoriach:

1.Dowolna forma literacka, np. artykuł prasowy, esej, wywiad, opowiadania (fragment lub całość), wiersz, itp.

Praca nie może przekraczać trzech stron druku komputerowego; czcionka Times New Roman 12, interlinia 1,5.

2.Dowolna forma plastyczna, np. collage, plakat, komiks, fotografia itp.

Prace mogą być wykonane w formacie nie większym niż A2.

Każda praca zgłoszona do konkursu musi być opatrzona podpisem: imię i nazwisko ucznia, klasa ,pełna nazwa szkoły, tytuł pracy, nazwisko opiekuna.

Prace będą oceniane przez komisję składającą się z nauczycieli XXXIII Dwujęzycznego Liceum im. M. Kopernika, oraz uczniów naszej szkoły – członków redakcji szkolnej gazetki KOPEREK, reporterów i fotoreporterów prasy lokalnej, finalistów i laureatów olimpiad przedmiotowych.

Prace wraz z wypełnioną kartą zgłoszeniową prosimy nadsyłać do 29 marca 2013 r.

O wynikach konkursu i terminie wręczenia nagród uczestnicy zostaną poinformowani w drugim tygodniu kwietnia 2013 roku.

Prace nadesłane na konkurs nie podlegają zwrotowi. Prosimy Opiekunów i Uczestników konkursu o nieprzekraczanie limitu objętości prac. Dziękujemy i zapraszamy!