Strona główna Informacje dla uczniów Konkursy Sukcesy naszych uczniów w konkursach przedmiotowych

Sukcesy naszych uczniów w konkursach przedmiotowych
sobota, 2 maja 2015 19:52

Uczniowie naszego gimnazjum w roku szkolnym 2014/2015 odnosili sukcesy w konkursch przedmiotowych. Przedstawiamy naszych laureatów i finalistów:

Monika Gurak (klasa 1d) oraz Matylda Kubacz (klasa 3b) zostały laureatkami Kuratoryjnego Konkursu Polonistycznego.

Jerzy Dzudzewicz (klasa 3b) został laureatem Olimpiady Języka Angielskiego Gimnazjalistów.

Julia Taraba (klasa 1c) została finalistką Kuratoryjnego Konkursu Języka Niemieckiego.

W konkursie FOX wynik bardzo dobry uzyskali uczniowie: Vivienne Whittle, Julius Richardson, Beniamin Wojtyński, a wynik dobry: Paweł Mizura, Julia Czaplicka, Jan Ciesliński, Agata Rajecka.

Do finału matematycznego konkursu Pangea dostały się następujące osoby: Emilia Bednarska, Krzysztof Bińkowski, Antoni Adaszkiewicz.

Serdecznie gratulujemy!