Strona główna Informacje dla uczniów Lista podręczników na rok szkolny 2015/2016

Lista podręczników na rok szkolny 2015/2016
niedziela, 19 lipca 2015 15:21

Przedstawiamy listę podręczników, jakie będą używane w naszym liceum w roku szkolnym 2015/2016.

Uwaga:

1. Podręczniki dla klas pierwszych gimnazjum będą dostarczane do szkoły w ramach dotacji celowej na ich zakup.

2. Podręczniki do języków obcych (w przypadku grup, które nie są w trakcie realizacji podręcznika) zostaną podane po rozpoczęciu roku szkolnego; będzie możliwość ich zakupu przez szkołę.

3. Informacja o podręcznikach, których nie ma na liście będzie przekazana uczniom na początku września 2015 r.

4. W pierwszym tygodniu września (w dniach 2 - 4 września) zapraszamy uczniów do odsprzedaży i zakupu podręczników używanych na szkolnym kiermaszu podręczników na parterze szkoły.