Wolę Wiosła
sobota, 5 grudnia 2015 12:25

FrontPage_smW dniu 2 grudnia 2015 r. w hali "Koło" przy ul. Obozowej 60 zorganizowane zostały zawody na ergometrach wioślarskich pod nazwą "Wolę Wiosła" o puchar Burmistrza dzielnicy Wola m.st. Warszawy.

Rywalizowali uczniowie szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych z tej dzielnicy. Formułą zawodów były wyścigi ósemek (dziewcząt i chłopców), będących reprezentacją danej szkoły.

Nasi uczniowie z dużą przewagą wygrali wszystkie konkurencje, w których brali udział.

Informacje o tym wydarzeniu podali Burmistrzowie dzielnicy Wola: Pan Krzysztof Strzałkowski i Pani Grażyna Orzechowska-Mikulska.

Skład reprezentacji naszej szkoły:

Gimnazjum
Brykała Aniela (1d), Witkowska Julia (1d), Zawadzka Urszula (1d), Sidorczuk Toska (2b), Kamińska Julia (2d), Ślaska Karolina (2d), Konwiak Ksenia (3a), Kuszka Wiktoria (3b)

Gęborek Jakub (1a), Sobieralski Mikołaj (1e), Dąbkowski Michał (2d), Wyszomirski Franciszek (2d), Łukasik Juliusz (3a), Rychlewski Robert (3a), Zygmund Albert (3a), Owsiński Łukasz (3b)

Liceum
Broda Michalina (1A), Dąbrowska Gabriela (1B), Łuczak Karolina (1B), Mammel Rebecca (2A), Załęska Natalia (2B), Kalisiewicz Maja (2C), Trzybińska Ewelina (3B), Łaba Justyna (3E)

Fotyga Aleksander (1C), Krzyżanowski Bartosz (1E), Podobas Wojciech (1E), Socha Jan (2C), Młodziejewski Marcel (2D), Walczak Jan (2D), Świderski Bartłomiej (2F), Busler Mateusz (3C).

Serdecznie gratulujemy!