Przedstawienie klasy 2c
wtorek, 5 kwietnia 2016 18:40

W poniedziałek 4 kwietnia w auli szkolnej miało miejsce niecodzienne zdarzenie. Klasa 2 c gimnazjum wystawiła jednoaktówkę „Czerwony na opak” autorstwa Beaty Woźniak, uczennicy tej klasy. Na widowni zasiedli wychowankowie domu dziecka oraz przedszkolaki z sąsiadującej ze szkołą placówki. Dzieciaki pojawiły się w szkole na zaproszenie Pani Pielęgniarki Grażyny Grzymkowskiej, która od wielu lat współpracuje z tymi ośrodkami.
Podczas spektaklu uczniowie klasy 2c dali popis nie tylko gry aktorskiej. Wrażenie pozostawiły zarówno scenografia, kostiumy jak i choreografia do tańca ninjów. Muzyka, która tworzyła oprawę przedstawienia, na koniec stała się zaproszeniem do wspólnej zabawy. Ostatnim akordem spotkania było poczęstowanie gości słodyczami i wręczenie upominków. To wydarzenie pokazało, że warto oddać innym cząstkę swojego czasu, talentu i pasji.

Gimnazjaliści, tak trzymać!!!