Przejdz do menu

Przejdz do treści właściwej

Strona główna Informacje dla uczniów SPORT Sukcesy naszego ucznia w kolarstwie
Ulti Clocks content
dziennik166x80

Polecane strony

Królewskie elekcje an woli

Pajacyk - głodne dzieci nie myślą  o nauce
Pajacyk - głodne dzieci nie myślą  o nauce

Treść właściwa


Sukcesy naszego ucznia w kolarstwie
środa, 28 września 2016 11:00

Z radością informujemy o sukcesach, jakie odniósł Marek Kapela, uczeń klasy 1d naszego gimnazjum.

18.09.2016 r. Marek wygrał wyścig MTB Poland Bike w Konstancinie pokonując 108 przeciwników i wygrywając swoją kategorię Żak i kategorię Open. Z kolei 24.09.2016 r.  wygrał wyścig finałowy MTB Poland Bike w Wawrze pokonując 106 przeciwników, w tym dwóch aktualnych Mistrzów Polski MTB oraz 25.09.2016 r. zdobył pierwsze miejsce w Szosowych Mistrzostwa Mazowsza uciekając samotnie 8 km przed metą i przyjeżdżając z 23-sekundową przewagą.

Gratulujemy tak wspaniałych sukcesów i życzymy jeszcze większych w przyszłości!