Finał projektu "Gwiazdka 2016"
niedziela, 8 stycznia 2017 12:32

Lbiska_sm20 grudnia 2016 r. wolontariusze z naszego Zespołu Szkół wcielili się w rolę pomocników Świętego Mikołaja i nowoczesnymi saniami, których bagażnik zapełniły prezenty, udali się do zaprzyjaźnionego Zespołu Szkół Specjalnych w Łbiskach. Na miejscu powitali nas nasi młodzi przyjaciele, którzy z podekscytowaniem oczekiwali na nasz przyjazd. Wspólnie obejrzeliśmy przygotowane przez naszych kolegów z Łbisk piękne jasełka, podczas których w oczach niejednego z nas pojawiły się łzy wzruszenia. Następnie, w oczekiwaniu na pojawienie się Świętego Mikołaja, wspólnie kolędowaliśmy. W tym czasie część wolontariuszy segregowała gwiazdkowe upominki. Dzięki wielkiemu zaangażowaniu uczniów, ich rodziców, a także pracowników naszej szkoły udało nam się zorganizować ponad 150 prezentów dla naszych przyjaciół z Łbisk. Ich rozdanie zajęło Świętemu Mikołajowi i Śnieżynkom ponad godzinę! Szerokie uśmiechy na twarzach odbiorców były najlepszym dowodem tego, jak wielką radość udało nam się im sprawić. Gdy uroczystość dobiegła końca, udaliśmy się na przygotowany przez naszych przyjaciół poczęstunek, podczas którego mieliśmy okazję pobyć razem i porozmawiać.

Finał projektu „Gwiazdka 2016” na pewno na długo zapadnie nam w pamięć. Serdecznie dziękujemy za okazane serce i zaangażowanie wszystkim tym, którzy aktywnie włączyli się do akcji jako darczyńcy i organizatorzy.