Strona główna Informacje dla uczniów Konkursy I Concurso de cartas creativas a los Reyes Magos - WYNIK

I Concurso de cartas creativas a los Reyes Magos - WYNIK
poniedziałek, 6 marca 2017 18:35

Z nieukrywaną radością informujemy, że nasi gimnazjaliści ZWYCIĘŻYLI w konkursie "Concurso de cartas creativas a los Reyes Magos" pokonując w ścisłym finale szkołę Andrea Zanzotto z Włoch. Nasi uczniowie zdobyli 2626 głosów - o 24 głosy więcej niż uczniowie ze szkoły włoskiej!!!

Jury konkursu wyraziło uznanie dla autorów filmu za ich pomysłowość i zaangażowanie oraz osobiście pogratulowało wygranej.

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom!

Oto link do zwycięskiego filmu: https://www.profedeele.es/i-concurso-cartas-reyes-magos

(Nasz film jest zamieszczony jako pierwszy od lewej, pod nazwą Escuela Zespół Szkół nr 117)

Dziękujemy wszystkim, którzy poświęcili swój czas aby obejrzeć i zagłosować na film nakręcony przez naszych gimnazjalistów.