Przejdz do menu

Przejdz do treści właściwej

Strona główna Nasza szkoła Największe osiągnięcia Osiągnięcia naszych uczniów w olimpiadach przedmiotowych i konkursach Mazowieckiego Kuratora Oświaty
Ulti Clocks content
dziennik166x80

Polecane strony

Królewskie elekcje an woli

Pajacyk - głodne dzieci nie myślą  o nauce
Pajacyk - głodne dzieci nie myślą  o nauce

Treść właściwa


Osiągnięcia naszych uczniów w olimpiadach przedmiotowych i konkursach Mazowieckiego Kuratora Oświaty
środa, 19 kwietnia 2017 14:43

XLVII Olimpiada Literatury i Języka Polskiego

Tytuł LAUREATA:
Monika Gurak (3d)

Olimpiada Języka Angielskiego dla Gimnazjalistów

Tytuł LAUREATA:
Sara Bogacz (3d)
Zofia Przeorek (1d)
Mateusz Mazurczak (1d)
Beniamin Wojtyński (3c)
Piotr Wolski (2a)
Olga Wuczkowska (3a)

Tytuł FINALISTY:
Nina Kamińska (3d)
Le Ngoc Diep (2b)

Konkurs Polonistyczny MKO

Tytuł LAUREATA:
Natalia Borkowska (2e)
Konrad Dąbrowski (3d)
Aleksandra Kowalczyk (3b)
Barbara Lewińska (2b)
Magdalena Wypych (3c)

Tytuł FINALISTY:
Oliwia Ciepińska (3d)
Natalia Foder (2e)
Zuzanna Pełszyk (3a)
Anna Szewczyk (2e)
Maria Wnęk (2d)
Antoni Wojnowski (3d)

Konkurs Chemiczny MKO

Tytuł LAUREATA:
Antoni Adaszkiewicz (3d)

Tytuł FINALISTY:
Antoni Wojnowski (3d)

Konkurs Biologiczny MKO

Tytuł LAUREATA:
Julia Barszcz (3c)

Konkurs Fizyczny MKO

Tytuł LAUREATA:
Michał Dąbkowski (3d)

Tytuł FINALISTY:
Antoni Adaszkiewicz (3d)

Konkurs Matematyczny MKO

Tytuł LAUREATA:
Thi Lan Trinh Nguyen (3a)

Konkurs geograficzny MKO

Tytuł LAUREATA:
Michał Jerzak (3a)
Stanisław Marczuk (3b)

Konkurs Języka Hiszpańskiego MKO

Tytuł FINALISTY:
Aleksandra Grzywka (2d)
Katarzyna Kądziołka (2d)

Konkurs Języka Francuskiego MKO

Tytuł FINALISTY:
Ignacy Fryderyk Sus (2e)

Konkurs Języka Angielskiego MKO

Tytuł LAUREATA:
Piotr Wolski (2a)
Aleksandra Bieleń (2d)
Beniamin Wojtyński (3c)
Maria Godlewska (3d)
Kacper Frączek (3b)
Julia Kamińska (3d)
Sara Bogacz (3d)
Julius Richardson (3a)
Marcel Kalisz (3a)
Piotr Biziel (2d)

Tytuł FINALISTY:
Zofia Mossakowska (2d)
Yubo Fu Dostatny (3d)
Antonina Sztyma (3d)
Michał Piwowarski (1d)

Interdyscyplinarny Konkurs Filozoficzny "W drodze ku mądrości”

Tytuł LAUREATA:
Mateusz Jakubowski (3b)

Konkurs Informatyczny Logia

Tytuł LAUREATA:
Jakub Sosnowski (2b)

Tytuł FINALISTY:
Magdalena Nieszporska (3a)

II Mazowiecki Konkurs Lingwistyczny z języka hiszpańskiego

Tytuł FINALISTY:
Katarzyna Kądziołka (2d)