czwartek, 13 listopada 2008 00:00

Gimnazjum Dwujęzyczne nr 50 im. gen. Władysława Sikorskiego w Zespole Szkół nr 117

ul. Bema 76
telefon/fax: (22) 632-75-70

Adresy mailowe:

Dyrektor Zespołu Szkół Nr 117: Justyna Matejczyk ( Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. )

Zastępca Dyrektora i koordynator Programu Dyplomowego Matury Międzynarodowej: Grażyna Kania ( Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. )

Zastępca Dyrektora i koordynator programu MYP: Mirosław Malinowski ( Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. )

Zastępca Dyrektora: Daniel Bagiński ( Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. )