W tym miejscu znajdziecie najważniejsze informacje dotyczące konkursów.

Konkurs "Losy Żolnierza i Dzieje Oręża Polskiego"
poniedziałek, 16 maja 2016 12:20
Miło nam poinformować, że Daniel Jensen i Stanisław Majewski z klasy 2d zostali laureatami tegorocznej edycji konkursu.

Gratulujemy!

Sukcesy w Konkursie Lingwistycznym z Języka Niemieckiego
wtorek, 10 maja 2016 19:22
Z przyjemnością informujemy, że Julia Taraba (2c) i Maximilian Krawczyk (2d) zostali finalistami Mazowieckiego Konkursu Lingwistycznego z Języka Niemieckiego.
Serdecznie gratulujemy!

Sukcesy naszych uczniów w konkursach przedmiotowych
sobota, 2 maja 2015 19:52

Uczniowie naszego gimnazjum w roku szkolnym 2014/2015 odnosili sukcesy w konkursch przedmiotowych. Przedstawiamy naszych laureatów i finalistów:

Monika Gurak (klasa 1d) oraz Matylda Kubacz (klasa 3b) zostały laureatkami Kuratoryjnego Konkursu Polonistycznego.

Jerzy Dzudzewicz (klasa 3b) został laureatem Olimpiady Języka Angielskiego Gimnazjalistów.

Julia Taraba (klasa 1c) została finalistką Kuratoryjnego Konkursu Języka Niemieckiego.

W konkursie FOX wynik bardzo dobry uzyskali uczniowie: Vivienne Whittle, Julius Richardson, Beniamin Wojtyński, a wynik dobry: Paweł Mizura, Julia Czaplicka, Jan Ciesliński, Agata Rajecka.

Do finału matematycznego konkursu Pangea dostały się następujące osoby: Emilia Bednarska, Krzysztof Bińkowski, Antoni Adaszkiewicz.

Serdecznie gratulujemy!

Sukcesy w Konkursie Fizycznym Lwiątko 2015
sobota, 2 maja 2015 17:12

Informujemy, że w Polsko-Ukraińskim Konkursie Fizycznym Lwiątko 2015 tytuł TAONA (brąz) uzyskali następujący uczniowie naszego gimnazjum:

Michał Dąbkowski z klasy 1d, opiekun prof. B. Jankowska
oraz Adam Łaski z klasy 3a, opiekun prof. B. Jankowska.

Wyniki konkursu o polskich powstaniach narodowych
poniedziałek, 18 marca 2013 19:50

Wyniki konkursu poświęconego polskim powstaniom narodowym:

1 miejsce: Józef Kalinowski

2. Bartosz Paterak

3. Natalia Leoniak

Serdecznie gratulujemy wszystki uczniom, którzy wzięli udział w konkursie.

Na następny konkurs z cyklu konkursów o tytuł Najlepszego Historyka Gimnazjum zapraszam już 26 marca 2013 r. o godz. 13:30 (sala 113) - tym razem konkurs poświęcony będzie polskim konstytucjom.

Konkurs „Świat, który mnie otacza, zachwyca, złości, zastanawia, inspiruje…”
wtorek, 12 marca 2013 22:44

Wszystkich zainteresowanych Gimnazjalistów zapraszamy do udziału w konkursie „Świat, który mnie otacza, zachwyca, złości, zastanawia, inspiruje…”

Konkurs odbędzie się w następujących kategoriach:

1.Dowolna forma literacka, np. artykuł prasowy, esej, wywiad, opowiadania (fragment lub całość), wiersz, itp.

Praca nie może przekraczać trzech stron druku komputerowego; czcionka Times New Roman 12, interlinia 1,5.

2.Dowolna forma plastyczna, np. collage, plakat, komiks, fotografia itp.

Konkurs historyczny o polskich powstaniach narodowych
środa, 13 lutego 2013 18:56

150-rocznica wybuchu powstania styczniowegoW poniedziałek, 18 lutego 2013r., zapraszamy na drugi z cyklu konkursów historycznych o tytuł Najlepszego Historyka Szkoły - tym razem konkurs poświęcony będzie polskim powstaniom narodowym.

Serdecznie zapraszamy wszystkich interesujących się historią - godz. 14:30, sala 113.

zw

Wyniki konkursu poświęconego rocznicy wprowadzenia w Polsce stanu wojennego
środa, 16 stycznia 2013 18:11

Wyniki konkursu poświęconego 31-rocznicy wprowadzenia w Polsce stanu wojennego:

Kategoria "Absurdy PRL": 1. Natalia Krzysztoszek; 2. Karolina Gos; 3. Klaudia Migalska

Kategoria "Wspomnienia z okresu stanu wojennego": 1. Karolina Gos; 2. Józef Kalinowski vel Kalisz; 3. Artur Ostrowski

Seredcznie gratulujemy:) Nagrody zostaną wręczone podczas uroczystości zakończenia roku szkolnego, warto poczekać ;)..... Jednocześnie zapraszamy do udziału w następnych konkursach historycznych - kolejny odbędzie się już 24 stycznia i będzie poświęcony polskim powstaniom narodowym.

Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego
poniedziałek, 14 stycznia 2013 20:27

Miło nam poinformować, że do wojewódzkiego finału Ogólnopolskiego Konkursu Historycznego "Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego" zakwalifikował się Józef Kalinowski vel Kalisz, uczeń klasy 1b. Józek jest jednocześnie finalistą tegorocznego kuratoryjnego konkursu historycznego! Serdecznie gratulujemy i trzymamy kciuki za finałowe występy :)

Szczegóły konkursu możecie znaleźć na stronie www.losyzolnierza.pl

Szkolny konkurs historyczny
niedziela, 13 stycznia 2013 18:13

W 150 rocznicę wybuchu powstania styczniowego zapraszamy wszystkich zainteresowanych rywalizacją o tytuł Najlepszego Historyka Gimnazjum na konkurs historyczny poświęcony polskim powstaniom narodowym.
Konkurs odbędzie się w dniu 13 lutego 2013 roku o godz. 14:30 w sali 113 /termin przełożony/.
zw