Mistrzostwa Woli w Piłce Siatkowej
piątek, 17 marca 2017 10:32

Z wielką radością informujemy, że drużyna chłopców naszego gimnazjum w składzie: Kazimierczak Wojciech 3a, Manista Kacper 3a, Górecki Michał 3b, Lazurko Stanisław 3b, Stroiński Aleksander 3b, Golik Bartosz 3c, Wojtyński Beniamin 3c, Wróblewski Mikołaj 3c, Wyszomirski Franciszek 3b

zajęła II miejsce na Mistrzostwach Woli w piłce siatkowej,

a drużyna dziewcząt w składzie: Lisiecka Anna 1b, Hinc Hanna 1b, Białecka Karolina 1c, Mazurek Katarzyna 1b, Ławecka Aleksandra 2a, Kowalkowska Minh Trang 2b, Zakrzewska Zofia 2b, Dobrowolska Dominika 2d, Witkowska Julia 2d

zdobyła brązowy medal na tych mistrzostwach.

Serdeczne gratulacje!

Siatkarski Turniej Walentynkowy
piątek, 3 marca 2017 11:26

DSC_0290_smDSC_0295_sm

W dniach 6-8.02.2017 odbył się w naszej szkole coroczny Turniej Walentynkowy par mieszanych. Do turnieju zgłosiła się w tym roku rekordowa liczba pięćdziesięciu par, które rozegrały w sumie 87 spotkań. Każdy z meczów niósł ze sobą mnóstwo pozytywnych sportowych emocji i wykwintnych siatkarskich zagrań.

W tym roku kolejność na tzw. "pudle" wygląda następująco:

1. Michalina Broda / Wojtek Kwitliński

2. Katarzyna Kożuchowska / Maciej Flis

3. Julia Piskorz / Kris Świątek

Wielkie gratulacje dla wszystkich startujących!

Turniej Mikołajkowy
niedziela, 8 stycznia 2017 12:47

W dniu 14.12.2016 r. odbył się w naszej szkole coroczny siatkarski Turniej Mikołajkowy o Puchar Przechodni Dyrektora Zespołu Szkół nr 117. Zespoły chłopców i dziewcząt z gimnazjum oraz liceum i nauczyciele grali systemem "każdy z każdym". Po wielu emocjonujących meczach, spektakularnych atakach, blokach i obronach najlepszy okazał się zespół chłopców z gimnazjum.

Serdeczne gratulacje i do zobaczenia za rok :)

Srebrny medal na Mistrzostwach Woli
piątek, 18 listopada 2016 12:46
Z radością informujemy, że drużyna Gimnazjum Dwujęzycznego nr 50 zdobyła srebrny medal na Mistrzostwach Woli Szkół Gimnazjalnych w piłce ręcznej.

Skład: Górecki Michał 3b, Karbowski Jakub 3a, Kowalewski Maciej, Lazurko Stanisław 3b, Lesiak Paweł 3c, Lesiuk Krzysztof 1a, Stroiński Aleksander 3b,Wojtyński Benjamin 3c, Wyszomirski Franciszek 3d.

Nauczyciel: Zbigniew Żuk.

<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 następna > ostatnia >>