Przejdz do menu

Przejdz do treści właściwej

Ulti Clocks content
dziennik166x80

Polecane strony

Królewskie elekcje an woli

Pajacyk - głodne dzieci nie myślą  o nauce
Pajacyk - głodne dzieci nie myślą  o nauce

Treść właściwa


Podsumowanie rywalizacji sportowej w dzielnicy Wola
sobota, 16 lutego 2013 17:02

Koniec pierwszego semestru roku szkolnego 2012/2013 to również czas podsumowania rywalizacji sportowej w Warszawskiej Olimpiadzie Młodzieży. Miło nam poinformować, że dziewczyny zakończyły półmetek rywalizacji w naszej dzielnicy na trzeciej pozycji, zaś chłopcy zajmują obecnie wysoką piątą lokatę. W klasyfikacji łącznej nasi sportowcy znajdują się na czwartym miejscu.

Szczegółowe wyniki klasyfikacji znajdziecie na stronach Urzędu Dzielnicy Wola m. st. Warszawy.

Z satysfakcją informujemy również, że w rankingu nauczycieli wiceliderem klasyfikacji jest p. Paweł Chuba. Szczegóły: TU

SERDECZNIE GRATULUJEMY i życzymy tylko zwycięstw w II semestrze :)

 
VIII Bieg o Puchar Bielan
czwartek, 31 stycznia 2013 22:15

W dniu 20 stycznia 2013 roku, przy 8-stopniowym mrozie, Wiktoria Franke (2c), Dominika Synarowska (3b) oraz Joanna Wiśniewska (3b) wzięły udział w VIII Biegu o Puchar Bielan na dystansie 5 km.

Gratulacje za ukończenie biegu w tak ekstremalnych warunkach!

Paweł Chuba

 
Sylwetka Karoliny Gos
czwartek, 17 stycznia 2013 19:58

Karolina na najwyższym miejscu podium :)

Rozpoczynamy cykl artykułów przedstawiający uzdolnionych uczniów Gimnazjum, szkoły posiadającej tytuł Szkoły Talentów Woli. Na początek prezentujemy sylwetkę Karoliny Gos (1b), która w roku szkolnym 2011/2012 otrzymała zaszczytny tytuł Talentu Woli.

O swoich osiągnieciach opowie sama Karolina:

"Przygodę z judo rozpoczęłam w pierwszej klasie SP Nr 225, na treningach judo w uczniowskim klubie „UKJ 225 Warszawa” pod kierunkiem trenera Jacka Kowalskiego. Nie było łatwo. Trenuję trzy razy w tygodniu po 1,5 godziny i praktycznie całe wakacje i ferie zimowe spędzam na obozach sportowych, a w ciągu roku szkolnego dochodzą do tego liczne zawody, zgrupowania i dodatkowe treningi, szkolę się też pod okiem trenerów sekcji judo klubu „Gwardii Warszawa” ( klub Pawła Nastuli ).

Więcej…
 
Kolejny sukces w Mistrzostwach Woli.
wtorek, 8 stycznia 2013 22:09

Drużyna dziewcząt w piłce ręcznejDrużyna dziewcząt w piłce ręcznej, w składzie: Dominika Synarowska 3B, Natalia Krzysztoszek 2B, Sandra Gontarska 1B, Zosia Marczak 1B, Agata Rychcik 1B, Julia Leśniewska 1B, Joanna Piechura 2C, Joanna Wiśniewska 3B zdobyła III miejsce w Mistrzostwach Woli.

Paweł Chuba

 

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 następna > ostatnia >>

Strona 6 z 9