Przejdz do menu

Przejdz do treści właściwej

Ulti Clocks content
dziennik166x80

Polecane strony

Królewskie elekcje an woli

Pajacyk - głodne dzieci nie myślą  o nauce
Pajacyk - głodne dzieci nie myślą  o nauce

Treść właściwa


Wolę Wiosła
sobota, 5 grudnia 2015 12:25

FrontPage_smW dniu 2 grudnia 2015 r. w hali "Koło" przy ul. Obozowej 60 zorganizowane zostały zawody na ergometrach wioślarskich pod nazwą "Wolę Wiosła" o puchar Burmistrza dzielnicy Wola m.st. Warszawy.

Rywalizowali uczniowie szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych z tej dzielnicy. Formułą zawodów były wyścigi ósemek (dziewcząt i chłopców), będących reprezentacją danej szkoły.

Nasi uczniowie z dużą przewagą wygrali wszystkie konkurencje, w których brali udział.

Informacje o tym wydarzeniu podali Burmistrzowie dzielnicy Wola: Pan Krzysztof Strzałkowski i Pani Grażyna Orzechowska-Mikulska.

Skład reprezentacji naszej szkoły:

Gimnazjum
Brykała Aniela (1d), Witkowska Julia (1d), Zawadzka Urszula (1d), Sidorczuk Toska (2b), Kamińska Julia (2d), Ślaska Karolina (2d), Konwiak Ksenia (3a), Kuszka Wiktoria (3b)

Gęborek Jakub (1a), Sobieralski Mikołaj (1e), Dąbkowski Michał (2d), Wyszomirski Franciszek (2d), Łukasik Juliusz (3a), Rychlewski Robert (3a), Zygmund Albert (3a), Owsiński Łukasz (3b)

Liceum
Broda Michalina (1A), Dąbrowska Gabriela (1B), Łuczak Karolina (1B), Mammel Rebecca (2A), Załęska Natalia (2B), Kalisiewicz Maja (2C), Trzybińska Ewelina (3B), Łaba Justyna (3E)

Fotyga Aleksander (1C), Krzyżanowski Bartosz (1E), Podobas Wojciech (1E), Socha Jan (2C), Młodziejewski Marcel (2D), Walczak Jan (2D), Świderski Bartłomiej (2F), Busler Mateusz (3C).

Serdecznie gratulujemy!

 
Mistrzostwa Mazowsza w Szachach Szybkich
poniedziałek, 23 listopada 2015 15:09

Szachy1Z przyjemnością informujemy, iż drużyna naszego LO w składzie:

Ryszard Eggink (I)
Krzysztof Góźdź (II)
Maciej Kopański (III)
Natalia Załęska (IV)
zajęła I miejsce w Mistrzostwach Mazowsza w Szachach Szybkich.

Dodatkowo indywidualne wyróżnienia zdobyli:
R. Eggink (I miejsce na I szachownicy)
N. Załęska (I miejsce na IV szachownicy)
M.Kopański (II miejsce na III szachownicy)

Gimnazjum reprezentowała drużyna w składzie:

Antoni Wojnowski (I)
Kacper Frączek (II)
Jan Bożek (III)
Matylda Ossolińska (IV)
Indywidualne wyróżnienie zdobyła: M. Ossolińska (II miejsce na IV szachownicy)

Serdeczne gratulacje!

 
Sukces na Mistrzostwach Woli
piątek, 30 października 2015 14:46

(powiększ)

Informujemy, że drużyna Gimnazjum Dwujęzycznego nr 50 zdobyła srebrny medal na Mistrzostwach Woli w Piłkę Ręczną Chłopców w roku szkolnym 2015/16.

Gratulujemy!

 
Zwycięstwo naszych wioślarzy
sobota, 2 maja 2015 17:08
Z radością informujemy, że reprezentacja Gimnazjum Dwujęzycznego nr 50 w składzie:

Kowalczyk Aleksandra (1b Gimnazjum)
Laskowska Natalia (1b Gimnazjum)
Drobek Mikołaj (1c Gimnazjum)
Prange-Barczyński Jan (1c Gimnazjum)
Dąbkowski Michał (1d Gimnazjum)
Gałązka Natalia (1d Gimnazjum)
Kamińska Julia (1d Gimnazjum)
Ślaska Karolina (1d Gimnazjum)
Wiśniewski Tymoteusz (1d Gimnazjum)
Wyszomirski Franciszek (1d Gimnazjum)
Konwiak Ksenia (2a Gimnazjum)
Markusheuski Feliks (2a Gimnazjum)
Rychlewski Robert (2a Gimnazjum)
Zygmund Albert (2a Gimnazjum)
Owsiński Łukasz (2b Gimnazjum)
Chądzyński Sebastian (3a Gimnazjum)
Mioduszewski Tomasz (3a Gimnazjum)
Pawłowska Patrycja (3a Gimnazjum)
Zakrzewski Kamil (3a Gimnazjum)

zdobyła Puchar Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Bronisława Komorowskiego wygrywając konkurs "Wioślarski Tytan Warszawy" w edycji na Woli.
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 następna > ostatnia >>

Strona 3 z 9