Strona główna Nasza szkoła Największe osiągnięcia

Uczniowie Gimnazjum Dwujęzycznego nr 50 mogą poszczycić się wieloma sukcesami osiąganymi m. in. w konkursach, różnych programach i projektach, a także w zawodach sportowych. Wśród licznych sukcesów największą uwagę zwraca wielka liczba finalistów i laureatów konkursów kuratoryjnych – możemy poszczycić się zdecydowanie największą liczbą takich uczniów w dzielnicy Wola. Należy pamiętać, że konkursy kuratoryjne dają zwycięzcom tak bardzo potrzebne dodatkowe punkty do liceum.

Sukcesy naszych uczniów w konkursach przedmiotowych Mazowieckiego Kuratora Oświaty
środa, 15 lutego 2017 20:18

Jest nam niezmiernie miło poinformować o kolejnych sukcesach naszych uczniów w konkursach przedmiotowych MKO.

W Konkursie Polonistycznym MKO mamy 5 laureatów i 6 finalistów.

W Konkursie Języka Angielskiego MKO: 10 laureatów i 5 finalistów.

W Konkursie Geograficznym MKO: 2 laureatów.

W Konkursie Fizycznym MKO: 1 laureat i 1 finalista.

W Konkursie Chemicznym MKO: 1 laureat i 1 finalista.

W Konkursie Matematycznym MKO: 1 laureat.

W Konkursie Biologicznym MKO: 1 laureatka.

Konkurs Języka Hiszpańskiego MKO: 2 finalistów.

W Konkursie Języka Francuskiego MKO: 1 finalista.

Wszystkim Laureatom, Finalistom oraz ich nauczycielom serdecznie gratulujemy!

Kunkursy Mazowieckiego Kuratora Oświaty
czwartek, 21 stycznia 2016 09:06

Z radością informujemy, że w trzecim (ostatnim) etapie Konkursu Kuratoryjnego z Geografii Aleksander Pietruszkiewicz z klasy 3a uzyskał tytuł laureata.

Natomiast w trzecim (ostatnim) etapie Konkursu Kuratoryjnego z Języka Angielskiego Julia Batko (klasa 2d) uzyskała tytuł laureata, a Jan Dadas (klasa 3b) tytuł finalisty

Serdecznie gratulujemy!

Konkursy przedmiotowe organizowane przez Mazowieckiego Kuratora Oświaty
czwartek, 6 listopada 2014 14:59

Informujemy, że do etapu rejonowego konkursów organizowanych przez Mazowieckiego Kuratora Oświaty zakwalifikowały się następujące osoby:

Konkurs języka polskiego: Monika Gurak (klasa 1d) oraz Matylda Kubacz (klasa 3b)

Konkurs języka angielskiego: Karolina Łuczak (klasa 3b)

Konkurs języka niemieckiego: Julia Taraba (klasa 1c) oraz Maximilian Krawczyk (klasa 1d)

Konkurs chemiczny: Juliusz Łukasik (klasa 2a)

Konkurs geograficzny: Karol Lemiech (klasa 2a)

Wszystkim uczennicom i uczniom serdecznie gratulujemy i życzymy powodzenia w zawodach rejonowych!

Mistrzostwa Warszawy w piłce ręcznej
niedziela, 2 listopada 2014 18:56
Uczniowie naszego gimnazjum odnieśli niesamowity sukces. Pierwszy raz w historii szkoły zostali zakwalifikowani do ósemki najlepszych drużyn Warszawy w piłce ręcznej. W nadchodzącym tygodniu rozegrają najważniejsze mecze. W drużynie naszego gimnazjum znaleźli się następujący uczniowie:
1. Karbowski Jakub 1a
2. Górecki Michał 1b
3. Stroiński Aleksander 1b
4. Chądzyński Sebastian 3a
5. Bęza Stanisław 3b
6. Jędrzejewski Kamil 3b
7. Śliwa Michał 3b
8. Śniegocki Stanisław 3b
9. Wadas Marcin 3b
10. Kowalewski Maciej 1a

Talent Woli 2014
poniedziałek, 16 czerwca 2014 11:24

Dyplom_AT_sZ radością informujemy, że Alicja Tokarska (klasa 3c gimnazjum) otrzymała tytuł "Talent Woli 2014" w kategorii literackiej. Alicja od początku nauki w naszym gimnazjum wyróżniała się niezwykłym talentem w tej dziedzinie, o czym mogą świadczyć jej sukcesy w szkolnych konkursach literackich.

Jej pasją jest czytanie i pisanie opowiadań a ukoronowaniem jej dotychczasowej pracy będzie wydanie w czerwcu pierwszej powieści jej autorstwa "Tajemnica rodu Emeraldów".

Serdecznie gratulujemy!

Więcej artykułów…