Przejdz do menu

Przejdz do treści właściwej

Ulti Clocks content
dziennik166x80

Polecane strony

Królewskie elekcje an woli

Pajacyk - głodne dzieci nie myślą  o nauce
Pajacyk - głodne dzieci nie myślą  o nauce

Treść właściwa


Klub dla gimnazjalistów CHATA
poniedziałek, 5 maja 2014 12:01
Hufiec Warszawa Wola Związku Harcerstwa Polskiego serdecznie zaprasza wszystkich wolskich gimnazjalistów do klubu CHATA.

Specjalnie dla Was jest zawsze coś do przekąszenia, herbata, miejsce, w którym można odrobić lekcje lub po prostu posiedzieć i porozmawiać. Dodatkowo przygotowaliśmy ATRAKCJE takie jak wycieczki do kina, na basen, na ścianę wspinaczkową, paintball oraz wiele, wiele innych.

Chata mieści się przy ul. Żytniej 38/40, czynna jest w poniedziałki, środy i piątki między 17:00 a 19:30.

Projekt jest realizowany na zlecenie m.st. Warszawy a plakat informujący o tym projekcie możecie zobaczyć tutaj.

 
KopernikTV
niedziela, 19 stycznia 2014 11:09

kopernikTV
Z radością informujemy, że 15.01.2014 powstała pierwsza w historii naszej szkoły telewizja internetowa kopernikTV. Zachęcamy do śledzenia poczynań dziennikarzy z Kopernika na:

https://www.facebook.com/kopernikTV lub
http://www.youtube.com/user/kopernikTVofficial.

 
kopernikTV
niedziela, 19 stycznia 2014 10:36

Z radością informujemy, że 15.01.2014 powstała pierwsza w historii naszej szkoły telewizja internetowa kopernikTV. Zachęcamy do śledzenia poczynań dziennikarzy z Kopernika na:

https://www.facebook.com/kopernikTV lub http://www.youtube.com/user/kopernikTVofficial.

 
Mikołajki "Kopernika" 2013
niedziela, 15 grudnia 2013 18:25

Już po raz trzeci cała społeczność XXXIII Liceum Ogólnokształcącego im. M. Kopernika oraz Gimnazjum nr 50 świętowała imieniny Mikołaja w Teatrze na Woli.

W piątkowy wieczór, 13 grudnia w świątecznym nastroju spotkali się uczniowie, rodzice, nauczyciele i goście aby wspomóc szczytny cel.

Zaproszeni goście mogli zakupić na kiermaszu ozdoby i kartki świąteczne, skosztować pysznych wypieków oraz pozować do zdjęć z Mikołajem w pełnej gali. Zaszczycili nas swoją obecnością zastępca burmistrza dzielnicy Wola - p. Grażyna Orzechowska-Mikulska, burmistrz dzielnicy Bemowo i wieloletni dyrektor Liceum Kopernika - p. Albert Stoma, dyrektorzy wolskich szkół oraz placówek oświatowych, a także dzieci z Ośrodka Wsparcia Dziecka i Rodziny.

Przed spektaklem odbył się krótki występ szkolnego chóru, w którym wspólnie prezentowali swe talenty muzyczne i wokalne uczniowie i nauczyciele pod połączoną batutą p. Moniki Gromek oraz p. Michała Jóźwiaka.

Po koncercie rozpoczął się brawurowo zagrany spektakl "Igraszki z diabłem" oparty na motywach sztuki czeskiego dramaturga Jana Drdy. Spektakl o wartkiej akcji reżyserowały uczennice Zuzanna Pela i Maria Prange-Barczyńska. Wszyscy aktorzy zaprezentowali kunszt aktorski godny wielkich scen, zaś szczególną sympatię widzów zyskali Agata Sosnowska w roli Kaśki oraz Paweł Kornacki w roli ojca Scholastyka. Pokusy czaiły się w każdym rogu sceny, diabelskie zastępy czyhały na niewinne dusze, jednak anioł Teofil (Jacek Kopański) szczęśliwie wkraczał do akcji na tyle szybko i sprawnie, aby dobro mogło zwyciężyć. Za przygotowanie spektaklu odpowiedzialna była klasa 2G, a swym doświadczeniem i wskazówkami wspierały uczniów p. Julianna Lesiak i p. Aleksandra Zygmund.

Po raz kolejny codzienność dzieci spędzających swe dzieciństwo w Domu Dziecka pani Heleny Dworeckiej w Bogdanowie na Białorusi ma szansę nabrać ciepłych barw dzięki naszym pomysłom, talentom i wysiłkom. Za wszystkie - uczniom, ich rodzicom oraz zaproszonym gościom DZIĘKUJEMY!

Zapraszamy do obejrzenia fotograficznej relacji z tego wydarzenia.

 
Mikołajki "Kopernika" 2013
niedziela, 15 grudnia 2013 10:41
W dniu 13 grudnia 2013 r. w Teatrze na Woli odbyły się trzecie Mikołajki "Kopernika". Już wkrótce będzie można dowiedzieć się więcej o tym wydarzeniu i obejrzeć kilka zdjęć.
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 5 z 11