Przejdz do menu

Przejdz do treści właściwej

Ulti Clocks content
dziennik166x80

Polecane strony

Królewskie elekcje an woli

Pajacyk - głodne dzieci nie myślą  o nauce
Pajacyk - głodne dzieci nie myślą  o nauce

Treść właściwa


Alicja Tokarska Talentem Woli 2012
czwartek, 31 maja 2012 15:01

Z wielką satysfakcją informujemy, że Alicja Tokarska z klasy 1c została tegorocznym TALENTEM WOLI w kategorii artystycznej. Nominowaną do tego zaszczytnego wyróżnienia była również Weronika Kalecińska z klasy 1b.

Serdecznie gratulujemy :)

Nasza Szkola otrzymała na uroczystości, która odbyła się w Gimnazjum nr 47 szczególne wyróżnienie - SZKOŁY TALENTÓW - specjalną Nagrodę Burmistrza Dzielnicy Wola m.st. Warszawy dla szkół wspierających uczniów uzdolnionych.

O Gali można przeczytać na stronie Urzędu Dzielnicy Wola: RELACJA

 
Dzień Dziecka w Naszej Szkole
czwartek, 31 maja 2012 09:50

Godz. 8:00: zbiórka w klasach

Godz. 8:15 – 9:00: godzina dla projektów fizycznych

Godz. 9:00 – 10:45: dwie godziny dla projektów sportowych

Od ok. godz. 10:00 – 12:25: klasowe grille…

…a poza tym słodka niespodzianka dla każdego dzieciaka małego i tego dużego…

…a od 6 lekcji zajęcia zgodnie z planem J

 
Talent Woli 2012
poniedziałek, 28 maja 2012 06:00

Miło nam poinformować, że Dzielnicowa Kapituła Tytułu "Talent Woli" przyznała nominację do tytułu "Talent Woli" w kategorii artystycznej dwóm naszym uczennicom:

Weronika Kalecińska (kl. 1b): uzdolnienia artystyczne - rysunek i grafika komputerowa

Alicji Tokarskiej (kl. 1c): gra na instrumentach - wiolonczela

Dziewczynom życzymy powodzenia w finałowej walce o tytuł "Talent Woli" :)

 

 
Wielki sukces w Mistrzostwach Woli
poniedziałek, 14 maja 2012 09:36

W piątek 11 maja 2012r nasi uczniowie odnieśli wielki sukces - w Mistrzostwach Woli w Lekkiej Atletyce zdobyli 11 medali!

Oto szczegółowe informacje o naszych medalistach:

Synarowska Dominika - I miejsce 600 m
Krzysztoszek Natalia - II miejsce 100 m
Dęba Amanda - II miejsce 600 m
Filip Jurek - II miejsce 300 m
Rojek Agata - II miejsce 400 m
Wiśniewska Asia - III miejsce 300 m
Kluczyńska Weronika - III miejsce 200 m
Szerenos Emilka - III miejsce skok wzwyż
Czerniakowski Mateusz - III miejsce skok wzwyż
Filip Jurek, Chomicki Marcin, Ostrowski Artur, Baranowski Sebastian - sztafeta 4x100 m - II miejsce Wiśniewska Joanna, Synarowska Dominika, Zielińska Ola, Krzysztoszek Natalia - sztafeta 4x100 złoto I miejsce ! (awans do mistrzostw Warszawy)

Paweł Chuba

 

 
Bal Gimnazjalny 2012
sobota, 17 marca 2012 09:20
Bal Gimnazjalny 2012
Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 10 z 11